Seminer ve Sunum Tarihleri

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Seminer Bilgileri

Tuğçe Öğüt

Akıllı Sistemler Mühendisliği

Esra Tokgöz

Akıllı Sistemler Mühendisliği

Merve GöleçÇevre Mühendisliği
Fatih ÇakılElektrik-Elektronik Mühendisliği
Emel KaynarÇevre Mühendisliği
Sema AydınEndüstri Mühendisliği
İlayda Gökçe CesurEndüstri Mühendisliği
Aleyna IşıkSosyoloji

Beyza Aydın

Biyomühendislik

Burkay Barca

Çevre Mühendisliği
Cevriye TekeşUluslararası Ticaret ve Lojistik
Elif Sarıİşletme
Fatma YıldızUluslararası Ticaret ve Lojistik
Merve YılmazSosyoloji
Erkan PolatMekatronik Mühendisliği
Emin CantezAkıllı Sistemler Mühendisliği
Meryem KoçerEndüstri Mühendisliği
İbrahim Mesut HatipoğluMetalürji ve Malzeme Mühendisliği
Muhammed Said ÖzcanEndüstri Mühendisliği
Yeşim AltayEndüstri Mühendisliği
Mustafa Canfer KılıçUluslararası Ticaret ve Lojistik
Tuğçe CeylanUluslararası Ticaret ve Lojistik
Musa DönmezMekatronik Mühendisliği
Rozbeh Kamalİnşaat Mühendisliği
Çiğdem Demirİşletme
Umut Sercan KarakoyunluOrman Mühendisliği
Emin Berat BilirElektrik Elektronik Mühendisliği
Emine KartalGıda Mühendisliği
Muhtar Tuna DekaboEndüstri Mühendisliği
Mehmet Ali MutluUluslararası Ticarret ve Lojistik
Ufuk KüçükçınarözüPolimer Malzeme Mühendisliği
Ayşe Şebnem AkyelSosyoloji
Berkay Aker

Polimer Malzeme Mühendisliği

Muhammed Talha Sunarİnşaat Mühendisliği
Meryem Kardaş

Polimer Malzeme Mühendisliği

Ebru Sadık

İnşaat Mühendisliği

Selin ÖzdemirSosyoloji
Miraç Tuba ÇelikEndüstri Mühendisliği
Tayyar MadınayevAkıllı Sistemler Mühendisliği
İsmail KılıçElektrik-Elektronik Mühendisliği
Yağmur Akdeniz

Metalürji ve Malzeme Mühendisliği

İbrahim Talha TekeMakine Mühendisliği
Mert YapıcıElektrik Elektronik Mühendisliği
Ayman Almadanıİnşaat Mühendisliği
Eda DerinSosyoloji
Enes KaleElektrik-Elektronik Mühendisliği
Aydan YalabaçMakine Mühendisliği
Mustafa Can TopbaşoğluMetalürji ve Malzeme Mühendisliği
Kübra SayarımBiyomühendislik
Rukiye TipiAkıllı Sistemler Mühendisliği
Yunus Emre BiniciAkıllı Sistemler Mühendisliği
Hilal YavuzBiyoteknoloji
Esra ÖzyurtluBiyoteknoloji
Mustafa GüğülOrman Mühendisliği
Sena ÇadırcıElektrik-Elektronik Mühendisliği
Cansu ÇeltikMetalürji ve Malzeme Mühendisliği
Gözde HasKimya Mühendisliği
Zehra KolayMatematik
Buse Nur Tufansosyoloji
Emrecan ÇağlarOrman Mühendisliği
Abdülkerim YalçınUluslararası Ticaret ve Lojistirk
Ayşe İrem Ozansoyİnşaat Mühendisliği
Pınar Simay ErgünEndüstri Mühendisliği
Abdılahı Ahmed AbdıElektrik Elektronik Mühendisliği
Elif TokMetalürji ve Malzeme Mühendisliği
Zuhal ZenginSosyoloji
Hüseyin Berk YücelUluslararası İlişkiler
Ali KüçümenOrman Mühendisliği
Ebru Güliz ÜnverSosyoloji
Ayşe KurtMetalürji ve Malzeme Mühendisliği
Veli TokgözKimya Mühendisliği
Şeyma DoğruBilgisayar Mühendisliği
Muhammet Enes CihanMakine Mühendisliği
Fatmagül Başak EryenilmezKimya Mühendisliği
Deniz Başİnşaat Mühendisliği
Ayhan AydınŞehir Planlama
Abdulrahman SedıqıElektrik-Elektronik Mühendisliği
Levent TuncaMekatronik
Cansu DursunoğluUluslararası Ticaret ve Lojistik
Merve Nur SöğütUluslararası Ticaret ve Lojistik
Derya Nur Bozİnşaat Mühendisliği
Mehmet Cüneyt ÖzbalcıBilgisayar Mühendisliği
Moustafa Kıoutsouk Moustafaİnşaat Mühendisliği
Hayrunnisa ÖzerMetalürji ve Malzeme Mühendisliği
İrem Nur ZaimMetalürji ve Malzeme Mühendisliği
Esma Nur YılmazGıda Mühendisliği
Seda Canoruçİşletme
Tahsin Tayırİşletme
Emine Brownfoxİşletme
Sarah Al MalıkıKimya Mühendisliği
Hakan ElbaşAkıllı Sistemler Mühendisliği
Samet ÇavuşoğluAkıllı Sistemler Mühendisliği
Onur DoğanUluslararsı Ticaret ve Lojistik

Abu Saleh Mohammad Mahmudul Hasan

Uluslararası ticarret ve lojistik
Ecem ÇiçekBiyomühendislik
Samet AltıntaşMetalürji ve Malzeme Mühendisliği
Mehmet Cüneyt ÖzbalcıBilgisayar Mühendisliği
Esma Nur YılmazGıda Mühendisliği
Nessar AkhmadUluslararası ilişkiler
Alaattin Akgünİnşaat Mühendisliği
Alican Oflazİşletme
Onur GençerMakine Mühendisliği
Mete YılmazMalzeme Bilimi ve Mühendisliği
Moussa TourreŞehir ve Bölge Planlama
Aylin KocaUluslararası İlişkiler
Aslıhan ÇakıcıUluslararası İlişkiler
Emine BoyrazUluslararası İlişkiler
Bahattin KarataşUluslararası İlişkiler
Emine KartalGıda Mühendisliği
Hadeel KadahKentsel tasarım
Furkan TurnaPolimer Malzeme Mühendisliği
Mehmet Kağan EvkeMetalürji ve Malzeme Mühendisliği
Ayşe Yakar Sosyalİnşaat Mühendisliği
Amina JaltiFizik
Ali Abdi Abdullahiİnşaat Mühendisliği
Burhan EnginFizik
Zeynep KarakaşKentsel Tasarım
Muhammed Yasir GüleçMakine Mühendisliği
Sümeyye Kurtuluşİşletme
Özberk ÖztürkMetalürji ve Malzeme Mühendisliği
Emin SezginMakine Mühendisliği
Furkan BaştürkBilgisayar Mühendisliği
Şeyma ÖzdemirKimya
Hatice Mine AnılEndüstri Mühendiliği
Begüm Ceren HızarcıElektrik Elektronik Mühendisliği
Hüseyin GezerMakine Mühendisliği
Ebru Gören TetikKent Ormancılığı
Kevser Sena ÖnalPeyzaj Mimarlığı
Tunahan ÖzyerMakine Mühendisliği
Dila IşıkMetalürji ve Malzeme Mühendisliği
Osman DemirezerElektrik Elektronik Mühendisliği
Hatice Begüm Aydınİnşaat Mühendisliği
Gökçen Güler Amakİnşaat Mühendisliği
Hüseyin Can GürsoyMekatronik Mühendisliği
Serkan KayaKentsel Tasarım
Şakir Samed KoçAkıllı Sistemler Mühendisliği
Meltem Arslanİşletme
Burhan EnginFizik
Şükran AşgınGıda Mühendisliği
Elif TuranBiyoteknoloji
Ahmet Eren BaşaranMakine Mühendisliği